MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12555293
nr 1255 5293
Byrå
Furu, 1800-tal. Bredd: 88, djup: 48 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:54:10
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Byrå
Kondition: slitage
nr 1255 5293
Byrå
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 20 maj 2019 |